Registrace stroje
Košík je prázdný

Ručně nesené stroje

Výkonné nářadí pro těžko přístupné práce

Křovinořezy a vyžínače, motorové nůžky na živé ploty (plotostřih), motorové fukary, ... To vše jsou ručně nesené stroje.
Právě proto, že je s takovými stroji často pracováno v bezprostřední blízkosti obličeje, je velmi důležitá ekologie motoru a hlučnost stroje. Proto Honda jako první na světě vyvinula řadu ručně neseného motorového nářadí poháněnou výhradně 4-taktním, ekologicky čistým, úsporným a tichým motorem Honda GX25.

Motorové nůžky na živý plot

Motorové nůžky nebo-li plotosřihy Honda, dělají údržbu živých plotů jednoduše snadnější. Navíc vám dovolí pracovat nezávisle na elektřině.

Motorový fukar

Motorový fukar na listí Honda umožní snadno a kdekoliv uklidit podzimní zahradu. Díky mini čtyřtaktnímu motoru je navíc velmi tichý a ekologický.

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda