Košík je prázdný

Akumulátorový program

odstřihněte se od šňůry

Volnost bez zábran - Akumulátorový program Honda je založen na moderní, robustní, výkonné konstrukci ve spojení s líbivým designem. Jedná se o řadu velmi výkonných akumulátorových strojů s dostatečným výkonem a dlouhou pracovní výdrží, kterou zajišťuje 36V Li–ion baterie o kapacitě 4, 6 nebo 9 Ah. Zdá se vám 36V málo? Omyl. 36V je naprosto optimálním potenciálem výkonu pro daný typ strojů. Je to záruka síly a výkonu. Baterie je navržena tak, aby se dala použít v jakémkoli Honda akumulátorovém stroji. Nabíječka Honda nabije 4 Ah baterii již za 35minut. Ergonomie, tichý chod, nízká hmotnost, malé vibrace a komfort při práci, to jsou hlavní přednosti akumulátorových strojů Honda.

AKU stroje

Stroje akumulátorového programu Honda jsou vynikající volbou na zahradách, kde je kladen důraz na neomezený pohyb, kvalitu, výkon a hlavně tichý chod. Na rozdíl od strojů poháněných spalovacím motorem jsou stroje AKU programu Honda lehčí, tišší, čistější a jednodušší nejen na obsluhu, ale i na údržbu.

AKU baterie

Jedna baterie pro více strojů! "Akupack" Li-ion článků o celkové kapacitě 4Ah, 6Ah, resp. 9Ah disponuje napětím 36V a staví se tak na špičku nabídky akumulátorových strojů této kategorie na trhu.

AKU nabíječky

Pro nabíjení akumulátorů Honda je nutné používat inteligentní nabíječku Honda. V nabídce standardní nabíječka je schopna dobít akumulátor 4Ah za 35 minut a akumulátor 6Ah za pouhých 55 minut. Nabíjení je plně automatické.

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Auta Honda Moto Global Honda BG Technik Vari Selvo