Košík je prázdný

Psalo se září 1978, když Honda představila svoji první sekačku na trávu v Evropě. Na trhu tou dobou standardně dominovaly sekačky poháněné 2-taktními motory produkujícími hluk a zápach, obtížné na provoz a údržbu. Namontovali jsme proto na naši sekačku 4-taktní motor a položili tak základy nových „sekačkových“ standardů pro ekologii, úsporu paliva, výkon, spolehlivost a bezpečnost.

V dnešní době však zahradní technika Honda nejsou jen travní sekačky. Jsou to zahradní traktory, křovinořezy, nůžky na živý plot, fukary, vyžínače, rotavátory a široká nabídka příslušenství a spotřebního materiálu k zahradní technice.

Pro všechny stroje Honda platí navíc jedno společné: špičková kvalita, spolehlivost, snadné a intuitivní ovládání, výkonnost a veliký důraz na hospodárnost, čistotu provozu a hlavně perfektně odvádí práci, ke které jsou určeny, a to i za ztížených podmínek provozu. Nabídka strojů Honda uspokojí každého zákazníka, ať už se jedná o majitele malé předzahrádky, farmáře či profesionála na údržbu veřejné zeleně. Pětiletá záruka při dodržení stanovených podmínek provozu a údržby je pro všechny stroje Honda již samozřejmostí.

Travní sekačky

Travní sekačky Honda vám udělají ze sekání trávy radost. Z bohaté nabídky si vybere jak majitel malé předzahrádky, tak i profesionál z komunálních služeb.
Důležitými faktory jsou u nás intuitivní, snadná obsluha a ovládání, pohodlnost při manipulaci a nenáročná údržba. Originální sekačky Honda se od běžných sekaček liší celou řadou odlišností a nových technických řešení, které stanovují skutečné rozdíly, především potom standardně montovanými dvěma sekacími noži, které znatelně zefektivňují řez a hlavně sběr posekané trávy. Pomůžeme vám se v široké nabídce zorientovat a poradíme vám s výběrem té pravé sekačky právě pro vás. Každého jistě potěší záruka 5 let. Sekačka Honda dá vaší zahradě to nejlepší.

Motorová sekačka s pojezdem HRX 537 HY
AkceNovinka- 4 000 Kč

Motorová sekačka s pojezdem HRX 537 HY

Luxusní motorová sekačka Honda HRX 537 HY vybavená dvěma sekacími noži a zabudovaným mulčovacím systémem, hydrostatickou převodovkou s plynulou změnou rychlosti pojezdu, silným motorem, odolným podvozkem a snadným ovládáním. Svou velikostí a výkonem usnadní rychlou a pohodlnou likvidaci a úklid travnatého porostu na velkých pozemcích o rozloze nad 1500 m².

29 990 Kč33 990 Kč
Koupit

Křovinořezy a vyžínače

V nabídce motorových křovinořezů a vyžínačů Honda jsou křovinořezy a vyžínače poháněné výhradně 4-taktními motory, které jsou velmi tiché, výkonné, úsporné a provozně mimořádně čisté. Křovinořezy a vyžínače Honda jsou již v základu standardně vybavené dvojím žacím nástrojem (poloautomatická strunová hlava typu Tap & Go a 3 zubý ocelový žací kotouč), ochranným krytem, komfortními, dokonale ergonomickými zádovými popruhy, základním nářadím, ochrannými brýlemi a praktickým vakem na toto drobné příslušenství. Není nutné nic dalšího přikupovat. Jako originální příslušenství lze dokoupit celou řadu dalších pracovních nástrojů a jiných doplňků.

Čtyřtaktní křovinořez Honda UMK 425 L
Akce- 500 Kč

Čtyřtaktní křovinořez Honda UMK 425 L

Lehký křovinořez s obloukovou ovládací rukojetí určený pro lehčí zakončovací a dočišťovací práce pomocí struny v nepřístupných nebo stísněných místech. Díky své nízké hmotnosti ideální stroj pro používání nástavců jako jsou např. nůžky na živý plot, prořezávací řetězová pila.

11 990 Kč12 490 Kč
Koupit
Čtyřtaktní křovinořez Honda UMK 435 U
AkceDoporučujeme- 1 000 Kč

Čtyřtaktní křovinořez Honda UMK 435 U

Silný a robustní křovinořez s ovládacími řidítky určený pro zakončovací a dočišťovací práce pomocí struny v místech kam se nedostane klasická travní sekačka. Díky svému výkonu a jistému a bezpečnému ovládání řidítky je stroj ideálním řešením pro likvidaci přerostlé trávy či náletových rostlin a křovin použitím zejména žacího ocelového kotouče na otevřených či svažitých travnatých plochách.

13 990 Kč14 990 Kč
Koupit
Čtyřtaktní zádový křovinořez Honda UMR 435 L
Akce- 1 000 Kč

Čtyřtaktní zádový křovinořez Honda UMR 435 L

Zkonstruován pro optimální manévrovatelnost a komfort. Zádový křovinořez je konstruován s cílem uspokojit náročné požadavky komerčního prostředí, kde je vyžadována maximální manévrovatelnost a obratnost žacího nástroje.

14 990 Kč15 990 Kč
Koupit

Versatool

Běžný křovinořez je stroj většinou jednoúčelový, ale jak využít takové zařízení i mimo vegetační období a nejen pro likvidaci travního porostu. Tak vznikl systém Honda Versatool TM, luxusní stroj, postavený na konstrukčních základech křovinořezu, pro celoroční využití na zahradě. Široká nabídka pracovních nástavců dělá z tohoto „víceúčeláku“ uživatelsky příjemné, zahradní nářadí pro ohromnou šíři různých zahradních činností jako jsou kromě sečení pomocí strunové hlavy nebo různých kotoučů i zařezávání okrajů pěstěných trávníků, úprava živých plotů, prořezávání korun stromů různého vzrůstu, dokonce i okopávání květinových či zeleninových záhonků, úklid spadaného listí, prachu či čerstvě napadaného sněhu na chodníkách kolem domu. Díky možnosti rozpojit celý křovinořez zhruba ve své polovině celé délky je i nesporně skladnější pro transport a uskladnění.

Čtyřtaktní pohonná jednotka Honda UMC 425 L
Akce- 1 000 Kč

Čtyřtaktní pohonná jednotka Honda UMC 425 L

Lehká univerzální pohonná jednotka s obloukovou ovládací rukojetí určena pro domácí použití celé řady pracovních nástavců. Díky své nízké hmotnosti ideální stroj pro každého majitele rodinného domku se zahradou. Nízkou hmotnost ocení uživatel hlavně při použití nástavců typu nůžek na živé ploty nebo prořezávací pily. Dělená hnací hřídel značně usnadňuje transport a uskladnění stroje.

10 990 Kč11 990 Kč
Koupit
Nástavec s minirotavátorem Honda SSCL E
Akce- 2 500 Kč

Nástavec s minirotavátorem Honda SSCL E

Okopávací nástavec je kombinací hnací hřídele, odolné převodovky a rotavátorovými hvězdicemi pro okopávání a kypření malých květinových či zeleninových záhonků. Minirotavátor díky svým kompaktním rozměrům citlivě manévruje v půdě mezi rostlinami aniž by došlo k jejich poškození.

6 490 Kč8 990 Kč
Koupit
Dlouhý nástavec s nůžkami na živý plot Honda SSHH LE
Akce- 1 000 Kč

Dlouhý nástavec s nůžkami na živý plot Honda SSHH LE

Dlouhý nástavec s nůžkami na živý plot je kombinací hnací hřídele délky 60 cm s oboustranou lištou "plotostřihu" SSHH LE o délce lišty 60 cm pro univerzální stroj Honda UMC. Je určen hlavně pro zarovnávání a zastřihování živých plotů vyšších výšek kam nezle dosáhnout jednoúčelovými nůžkami na živý plot.

7 990 Kč8 990 Kč
Koupit

Zahradní traktory

Na rozlehlé travnaté plochy je tou nejlepší volbou zahradní traktor. Zařízení, které je větší, silnější, výkonnější, zachovává si  schopnosti perfektního střihu travního stébla, dokonalého sběru a vyčištění travnaté plochy a hlavně pohodlně a bez námahy ze sedačky a s volantem jako v automobilu. Každý zahradní traktor Honda je standardně dodáván s veškerým vybavením, nutným pro základní pracovní činnost zahradního traktoru, tzn. sekání a sběr trávy. Široká nabídka příslušenství podstatně rozšíří schopnosti zahradního traktoru tak, že se ze "sekačky s volantem" stává víceúčelový stroj s celoročním a různorodým využitím.  

Zahradní traktor Honda HF 2622 HM
Doprodej- 25 000 Kč

Zahradní traktor Honda HF 2622 HM

Se sečením o záběru 122 cm patří k největším traktorům této kategorie a lehce si poradí s likvidací travního porostu i na ploše o velikosti několika tisíc metrů čtverečních jako jsou např. rozlehlé parky, fotbalová či jiná travnatá hřiště nebo velké rozlehlé zahrady, travnaté plochy přilehlé k průmyslovým komplexům, nemocnicím či jiným velkým objektům. Vzhledem k systému VersamowTM je vhodný zejména tam, kde je předpoklad využití rychlé změny pracovního režimu a způsobu údržby trávníku.

124 990 Kč149 990 Kč
Koupit

Robotické sekačky

Udržet trávník v perfektním stavu, znamená věnovat mu dostatek času a mnohdy nepopulární těžkou práci a jisté úsilí. Nová robotická travní sekačka Honda Míímo tyto věci obstará za Vás a Vy se můžete v klidu věnovat jiným aktivitám.

Robotická sekačka Honda Miimo HRM 3000
AkceDoporučujeme- 5 010 Kč

Robotická sekačka Honda Miimo HRM 3000

Nejvýkonnější model jak co do plošného sekacího výkonu, tak i co do vybavenosti zvládne posekat plochu o rozloze cca 3000 - 3500 m2. Sekačka je vodotěsná a lze po použití vymývat stříkající vodou pomocí zahradní hadice jak shora, tak i zevnitř podvozku. Svahová dostupnost je zde 25° (47%) a díky směrovým čidlům je schopna se pohybovat i po vrstevnici bez tendence stáčení jízdy ze svahu. Vyváženost sekačky a dobré rozložení hmotnosti umožňuje sekačce pohyb v terénu s velkými nájezdovými úhly a dobře kopíruje zakřivení terénu, aniž by trávník „sklapovala“.

69 990 Kč75 000 Kč
Koupit
Robotická sekačka Honda Miimo HRM 310
Akce- 5 010 Kč

Robotická sekačka Honda Miimo HRM 310

Sekačka lehce zvládá veškeré typy trávníků, které jste byli zvyklí sekat tradiční sekačkou. Díky svému výkonu se hodí na menší trávníky v jednoduchých zahradách otevřeného typu o rozloze cca 1000m2. To znamená méně členité zahrady s rovným oplocením a menším množstvím zákoutí, zatáček a jiných překážek.

49 990 Kč55 000 Kč
Koupit
Robotická sekačka Honda Miimo HRM 520
Akce- 5 010 Kč

Robotická sekačka Honda Miimo HRM 520

Sekačka lehce zvládá veškeré typy trávníků, které jste byli zvyklí sekat tradiční sekačkou. Díky svému výkonu se hodí na větší travnaté plochy v členitějších zahradách o rozloze cca 2000m2. To znamená složitější, členité zahrady s různorodým oplocením a větším množstvím zákoutí, zatáček a jiných překážek.

59 990 Kč65 000 Kč
Koupit

Akumulátorový program

Zacvaknout a jít... Napájecí šňůra se Vám nezacuchá, nepřesekne, neporuší, nebudete o ni zakopávat nebo náhodně vytrhávat ze zásuvky. Prostě Vám nebude žádná šňůra při práci překážet. Náš nový AKU program je založen na moderní, robustní, výkonné konstrukci ve spojení s líbivým designem o síle 36 Voltů.

Rotavátory

Péče a obdělávání záhonků na zahrádce nebo políčka vyžaduje jistou dávku lásky, ale znamená také velké množství práce. S 4-taktními rotavátory Honda je kultivování ploch snadné.
Nabídka rotavátorů Honda je dostatečně široká pro to, aby spolehlivě uspokojila požadavky napříč celým spektrem zákazníků, a to od profesionálních pěstitelů po domácí zahrádkáře. Rotavátory Honda obdělají půdu efektivně a snadně. Poradí si s menšimi políčky, přes květinové, či zeleninové záhony až po kypření půdy ve sklenících. Tyto ergonomicky ztvárněné rotavátory jsou díky široké nabídce příslušenství považovány za víceúčelové stroje, které zvládnou mnohem více, než-li jen kypření půdy.

Minirotavátor FG 201
Akce- 2 000 Kč

Minirotavátor FG 201

Tento lehký minirotavátor poháněný revolučním 4-taktním motorem Honda je nejmenším v celé šíři nabídky. Jedná se v podstatě o malou "okopávačku" menších květinových předzahrádek či menších zeleninových záhonků. Hlavní předností je víceúčelové využití i na údržbu trávníků.

17 990 Kč19 990 Kč
Koupit
Minirotavátor FG 205
Akce- 1 000 Kč

Minirotavátor FG 205

Tento lehký minirotavátor poháněný revolučním 4-taktním motorem Honda je druhým nejmenším v celé šíři nabídky. Díky většímu záběru disponuje zesílenou šnekovou převodovkou a robustněší stavitelnou ovládací rukojetí. Hlavní předností je, kromě výkonnějšího rotavátoru, víceúčelové využití i na údržbu trávníků.

20 990 Kč21 990 Kč
Koupit
Rotavátor FJ 500 DER
Akce- 2 000 Kč

Rotavátor FJ 500 DER

Drobní pěstitelé květin, zeleniny a farmáři, kteří potřebují pravidelně obdělávat větší políčka ocení spolehlivost, výkon a robustní konstrukci tohoto "čistokrevného" rotavátoru. Snadnou manipulací a velikostí si získaly oblibu i jako kypřiče půdy např. mezi řádky ve vinohradech nebo ovocných sadech. Jedná se o velký, plnohodnotný, ručně vedený rotavátor, poháněný výkonným profesionálním motorem s dvourychlostní převodovkou a zpátečkou. Rotavační hvězdice lze nahradit pojezdovými koly a na stroj zavěsit např. sněhovou radlici šíře 100 cm nebo orací pluh.

31 990 Kč33 990 Kč
Koupit

Ručně nesené stroje

Rychle uklidit listí v kteroukoli roční dobu nebo mít elegantně zastřižený živý plot? Můžete obojí! V nabídce Honda ručně nesených strojů najdete motorové plotostřihy k úpravě živých plotů, fukar na úklid listí a motorový postřikovač. Efektivně, jednoduše a snadno.

Jednostranné nůžky na živý plot HHH 25 S 75
Akce

Jednostranné nůžky na živý plot HHH 25 S 75

Na perfektně střižený živý plot, jako podle pravítka, jak výškově, tak i stranově, je prostě radost pohledět. Pro kvalitní úpravu a precizní zarovnávání takových plotů a okrasných dřevin je důležitý čistý a přesný střih, se schopností udržet rovinu. Jednostranné nůžky v celkové délce 72 cm jsou určeny právě pro takovou údržbu.

18 990 Kč
Koupit
Oboustranné nůžky na živý plot HHH 25 D 75
Akce- 1 501 Kč

Oboustranné nůžky na živý plot HHH 25 D 75

Pro kvalitní úpravu a precizní tvarování živých plotů a okrasných dřevin je důležitý čistý a přesný střih, kterým rostlinu nepoškodíte, nezraníte a rostlina tak po zastřižení zůstává zdravá. Delší lišta v celkové délce 72 cm předurčuje stroj k zarovnávání převážně plošně zarovnávaných zelených ploch.

19 489 Kč20 990 Kč
Koupit
Motorový fukar Honda HHB 25
Akce- 1 000 Kč

Motorový fukar Honda HHB 25

Motorvý fukar disponuje dostatečným výkonem pro odklizení spadaného listí z parku nebo pro úklid chodníku od prachu a jiných nečistot. Dokonce je schopen spolehlivě "odfouknout" i vrstvu lehkého, čerstvě padlého sněhu z chodníku či parkovacího stání.

12 990 Kč13 990 Kč
Koupit

Štěpkovače

Potřebujete rozřezat větve nebo kmeny stromů? Pak je ideálním strojem štěpkovač. Čtyřtaktní motorové štěpkovače Honda si snadno poradí s každou větvíŠtěpkovač oceníte i v případě, že potřebujete zpracovat zbytky z dřevovýroby. A výsledná štěpka? Ta se řadí k tuhé biomase a poslouží skvěle jako zdroj tepla nebo například k výrobě kompostu

Štěpkovač BIO 180

Štěpkovač BIO 180

BIO 180 je ideálním pomocníkem ke zpracování zahradního odpadu, větví a křovisek všude tam, kde není k dispozici přípojka elektrické energie. Stroj Vám ušetří mnoho starostí a přemýšlení nad otázkou "Kam s ním?" a ekologicky tak zlikvidujete zahradní a dřevní odpad bez nutnosti odvozu na skládku.

39 990 Kč
Koupit
Štěpkovač BIO 320

Štěpkovač BIO 320

BIO 320 je profesionálním štěpkovačem pro komunální služby ke každodennímu zpracování zahradního odpadu, větví a křovisek všude tam, kde není k dispozici přípojka elektrické energie. Stroj ekologicky, efektivně a rychle zlikvidujete a dřevní odpad při vyvětvování či čištění náletových dřevin přímo na místě bez nutnosti odvozu na skládku nebo nepovoleného pálení.

89 990 Kč
Koupit
Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Auta Honda Moto Global Honda BG Technik Vari Selvo