Registrace stroje
Košík je prázdný

Motory s vertikální hřídelí

Motory Honda s vertikální hnací hřídelí jsou vyráběny v široké nabídce konstrukcí od hobby verzí pod označením GCV až po skutečně profesionální motory pod označením GXV.

...prostě honda...

Výkonová řada v jednoválcovém, či dvouválcovém vidlicovém provedení je určena převážně pro pohon strojů z oblastí jako je malá komunální a zemědělská technika, zahradní technika nebo plovoucí čerpadla a mnohé jiné.

Hobby řada GCV

Motory GCV jsou určeny pro použití v mnoha aplikacích, jako jsou travní sekačky a jiná zahradní technika a mnohé jiné stroje, které jsou určeny převážně pro domácí a hobby použití nebo občasné profesionální použití jako např. plovoucí čerpadla u hasičských záchranných sborů a pod.

Profi řada GXV

Motory Honda GXV jsou vhodné pro použití v takových náročných aplikacích jako jsou profesionální plovoucí čerpadla, hydraulické agregáty, profesionální zahradní a malá komunální technika a mnoho dalších.

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda