Košík je prázdný

Hobby řada GCV

Hobby vertikální motory Honda modelové řady pod označením GCV jsou vyráběny ve třech výkonových kategoriích. Motory GCV jsou určeny pro použití v mnoha aplikacích, jako jsou travní sekačky a jiná zahradní technika a mnohé jiné stroje, které jsou určeny převážně pro domácí a hobby použití nebo občasné použití jako např. plovoucí čerpadla.

Ideální pohon motorové sekačky na trávu

Konstrukce těchto motorů zahrnuje v sobě mnoho unikátních prvků, jako jsou například hliníkový Uniblock (hlava, motor a válec tvoří jednu část), rozvodový systém OHC a jiné, snižující počet mechanických prvků uvnitř motoru. Tato konstrukční řešení zajišťují nízkou hlučnost motoru Honda, vysoký výkon, hospodárnost a nízké emise.

GCVx 200
Novinka

GCVx 200

od 8 426 Kč
GCV 160

GCV 160

od 8 496 Kč
GCV 190

GCV 190

od 9 935 Kč
Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Auta Honda Moto Global Honda BG Technik Vari Selvo