Registrace stroje
Košík je prázdný

Registrace stroje

Honda na své výrobky poskytuje komplexní záruky jak pro soukromé uživatele (spotřebitele), tak i samozřejmě pro firemní zákazníky. Plné znění aktuálních záručních podmínek naleznete v připojeném souboru. Budete-li mít jakékoliv dotazy, týkající se záručních podmínek Honda, kontaktujte nás přes náš kontaktní formulář.
Záruční podmínky Honda platné od 10.2. do 31.12.2020
Od 1.1.2021 na všechny typy strojů HONDA importovaných do ČR prostřednictvím oficiálního importéra, a prokazatelně prodaných jako nové v síti registrovaných prodejců Honda, poskytuje importér možnost prodloužení záruční doby až na dobu 5 let, při splnění určených podmínek, především však registrací zakoupeného stroje do 30 dnů od data nákupu na webových stránkách www.hondastroje.cz.

Pro registraci nároku na prodlouženou záruku můžete využít svůj účet, který jste si založili při objednání stroje přes náš e-shop / objednávkový systém. Uživatelský účet však není pro registraci zakoupeného stroje vyžadován.

Osobní údaje

Informace o firmě

Informace o stroji

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari
EGO Selvo Altendorf OAV
Honda Auta Honda Moto Global Honda