Registrace stroje
Košík je prázdný

Nápověda k registraci stroje

Stejně jako je tomu v případě čísla VIN u motorových vozidel, každý originální stroj HONDA má své výrobní číslo uvedeno na konkrétním místě a v konkrétní podobě.

Toto výrobní číslo je pro nás jedinečným identifikátorem, o jaký stroj se přesně jedná. Proto je důležité si výrobní číslo zaznamenat a uchovat pro pozdější komunikaci s prodejcem nebo s námi, dovozcem zařízení do ČR. Pod tímto výrobním číslem se skrývá maximum informací o Vašem výrobku, především však, o jaký přesně se jedná výrobek a jaká je jeho přesná specifikace či provedení. 
Jen při uvedení výrobního čísla stroje dovedeme zjistit, o jaký stroj se jedná, správně Vám poradit s Vaším případným problémem, dovedeme Vám pomoci s dodávkou příslušenství k němu, stejně jako s dodávkou náhradních dílů a spotřebního materiálu.

Výrobní číslo výrobků Honda se skládá z alfanumerického prefixu skládajícího se ze čtyř až pěti znaků a 7 číslic pořadového čísla. Pořadové číslo výrobku je oddělené od prefixu pomocí pomlčky.
Rám a motor mají samostatné výrobní číslo.

Kapotované/kufříkové elektrocentrály mají viditelné pouze výrobní číslo rámu stroje.

Výrobní číslo ostatních výrobků poháněných motory Honda (například rámové elektrocentrály Generga) mají výrobní číslo rámu, které se skládá z 11 číslic, a výrobní číslo motoru skládajícího se z prefixu o čtyřech až pěti alfanumerických znaků a 7 číslic pořadového čísla. 

Vizuálně se dá vzor výrobního čísla vyjádřit následujícím způsobem: ABCD-1234567 nebo ABCD1234567 , kdy ABCD je alfanumerický prefix výrobního čísla - 4-5 znaků, 1234567 je pak 7 čísel vlastního pořadového čísla. 

Zde naleznete nejběžnější umístění výrobních čísel na námi dodávaných strojích:

Sekačka Honda s motorem GCV145/170/200

sekacka

Sekačka Honda s motorem GCV160/190

Výrobní číslo sekačka s GCV160_190

Sekačka Honda s motorech GXV160

Výrobní číslo sekačky s GXV160

Zahradní traktor

Výrobní číslo traktory

Robotická sekačka

Výrobní číslo robot_HRM310_520_3000

Křovinořez / Vyžínač / Dělený křovinořez

Výrobní číslo křovinořezu

Elektrocentrála EC / ECT

Výrobní číslo elektrocentrála EC_ECT

Elektrocentrála EG / EM

Výrobní číslo elektrocentrály EG_EM

Kufříková elektrocentrála

Výrobní číslo kufříková elektrocentrála

Výrobní číslo EU70iSN

Výrobní číslo EU70

Čerpadlo

Výrobní číslo kalové čerpadlo

 

Budete-li mít jakékoliv problémy s identifikací Vašeho výrobku, prosím kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře umístěného https://www.hondastroje.cz/kontakty/.

 
Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari
EGO Selvo Altendorf OAV
Honda Auta Honda Moto Global Honda