Registrace stroje
Košík je prázdný

Nápověda k registraci stroje

Stejně jako je tomu v případě čísla VIN u motorových vozidel, každý originální stroj HONDA má své výrobní číslo uvedeno na konkrétním místě a v konkrétní podobě.

Toto výrobní číslo je pro nás jedinečným identifikátorem, o jaký stroj se přesně jedná. Proto je důležité si výrobní číslo zaznamenat a uchovat pro pozdější komunikaci s prodejcem nebo s námi, dovozcem zařízení do ČR. Pod tímto výrobním číslem se skrývá maximum informací o Vašem výrobku, především však, o jaký přesně se jedná výrobek a jaká je jeho přesná specifikace či provedení. 
Jen při uvedení výrobního čísla stroje dovedeme zjistit, o jaký stroj se jedná, správně Vám poradit s Vaším případným problémem, dovedeme Vám pomoci s dodávkou příslušenství k němu, stejně jako s dodávkou náhradních dílů a spotřebního materiálu.

Výrobní číslo výrobků Honda se skládá z alfanumerického prefixu skládajícího se ze čtyř až pěti znaků a 7 číslic pořadového čísla. Pořadové číslo výrobku je oddělené od prefixu pomocí pomlčky.
Rám a motor mají samostatné výrobní číslo.

Kapotované/kufříkové elektrocentrály mají viditelné pouze výrobní číslo rámu stroje.

Výrobní číslo ostatních výrobků poháněných motory Honda (například rámové elektrocentrály Generga) mají výrobní číslo rámu, které se skládá z 11 číslic, a výrobní číslo motoru skládajícího se z prefixu o čtyřech až pěti alfanumerických znaků a 7 číslic pořadového čísla. 

Vizuálně se dá vzor výrobního čísla vyjádřit následujícím způsobem: ABCD1234567 (dohromady, bez pomlčky), kdy ABCD je alfanumerický prefix výrobního čísla - 4-5 znaků, 1234567 je pak 7 čísel vlastního pořadového čísla. 
Výrobní číslo stroje nikdy nezačíná písmenem G, toto číslo je vyhrazeno prvnímu znaku prefixu výrobního čísla použitého spalovacího motoru, nikoliv rámu stroje.

Zde naleznete nejběžnější umístění výrobních čísel na námi dodávaných strojích:

Sekačka Honda s motorem GCV145/170/200

sekacka

Sekačka Honda s motorem GCV160/190

Výrobní číslo sekačka s GCV160_190

Sekačka Honda s motorech GXV160

Výrobní číslo sekačky s GXV160

Zahradní traktor

Výrobní číslo traktory

Robotická sekačka

Výrobní číslo robot_HRM310_520_3000

Křovinořez / Vyžínač / Dělený křovinořez

Výrobní číslo křovinořezu

Elektrocentrála EC / ECT

Výrobní číslo elektrocentrála EC_ECT

Elektrocentrála EG / EM

Výrobní číslo elektrocentrály EG_EM

Kufříková elektrocentrála

Výrobní číslo kufříková elektrocentrála

Výrobní číslo EU70iSN

Výrobní číslo EU70

Čerpadlo

Výrobní číslo kalové čerpadlo

 

Budete-li mít jakékoliv problémy s identifikací Vašeho výrobku, prosím kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře umístěného https://www.hondastroje.cz/kontakty/.

 
Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda