Registrace stroje
Košík je prázdný
Aktuality

Zbrusu nová, zcela odhlučněná elektrocentrála 18kVA

...energetická záloha elektrickým proudem je v současnosti velmi aktivní téma. U rodinných domků je to téměř nutností, ale jak je to s hlučností? I s tímto problémem jsme se vypořádali. Představujeme zcela novou, třífázovou elektrocentrálu v plně odhlučněném provedení. Nám se moc líbí a co Vám?

Jedním z předních dodavatelů mobilních elektrocentrál na českém trhu prostřednictvím svého zastoupení pro ČR, firmou BG Technik cs, a.s. přichází na trh se zcela novým pojetím výkonných elektrocentrál, poháněných benzínovým motorem Honda. (Powered by Honda).

Své dosavadní portfolio elektrocentrál rámového typu, které jsou určeny přímo do provozů, né příliš citlivých na hlučnost (stavby, opravy silnic a železnic atd.) s důrazem primárně na robustnost a elektrický výkon bude v nejbližší době rozšířeno o zcela nové pojetí provedení. Robustnost, výkon a spolehlivost zůstávají a přibylo odhlučnění.20221026_123748 
A to velmi účinné.

Skutečně je, na co se těšit. Třífázový alternátor s regulací AVR o max. výkonu 18kVA je zde poháněn špičkovým benzínovým dvouválcem Honda iGX800, zdvihového objemu 779cm3, s elektronickým vtřikováním paliva, řídící jednotkou a elektrickým startem. Výkonová kategorie tohoto motoru je 25HP.
igx800-final-600x600Odhlučnění motoru je násobeno dvoustupňovým tulením (1.stupeň - std. tlumič Honda, 2.stupeň - přídavný tlumič). Celé soustrojí je potom usazeno do důkladně odhlučněné schránky. Elektrocentrála bude na přání opatřena zařízením pro automatické spuštění v případě výpadku veřejné rozvodné sítě.

Prototyp byl již představen na letošní výstavě BAUMA v Mnichově, kde se stala jedním z hlavních výrobků expozice. Další podrobnosti budou zvěřejněny jakmile je obdržíme přímo od výrobce. Cena zatím stanovena není, do prodeje by se mohla elektrocentrála dostat na přelomu zimy a jara 2023.20221026_123708

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda