Registrace stroje
Košík je prázdný
Aktuality

První vítězství Hondy v závodech F1 od roku 2006

Datum 30. června 2019 se zapíše jako další důležitý milník do historie Hondy. Max Verstappen ze stáje Red Bull zajel parádní závod a Honda se tak raduje z prvenství na Grand Prix Rakouska.

Jde o 73. vítězství Hondy ve Formuli 1, první od Grand Prix v roce 2006 a také první ve stávající éře hybridních pohonných jednotek.

Takahiro Hachigo, generální ředitel společnosti Honda Motor Co., Ltd. k tomuto vítězství mimo jiné řekl:

"Abychom dosáhli našeho cíle, musíme být stále nároční.
Formule 1 je sen našeho zakladatele Soichiro Honda a je to v DNA naší společnosti. Během posledních pěti let jsme na závodních tratích a v továrně prožili několik těžkých časů. Ztrácím slova, když přemýšlím o obrovském úsilí všech zaměstnanců týmu Honda, kteří se na tomto projektu podíleli, kteří vždy věřili v sebe a nikdy se nevzdali a nakonec dosáhli dnešního vítězství.
Myslím, že toto prvenství ztělesňuje dokonale naše motto „The Power od Dreams".

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda