Registrace stroje
Košík je prázdný
Aktuality

Potenciální únik paliva z palivového kohoutu elektrocentrály EU22iT

Jako součást trvalého sledování kvality výrobků Honda, se Honda rozhodla vyhlásit dobrovolné bezpečnostní svolání na vybrané elektrocentrály EU 22iT.

Co je důvodem tohoto oznámení? 
Zjistili jsme možnost drobného úniku paliva z palivého kohoutu.

Co je příčinou?
U některých jednotek, šroubky použité k sestavení palivového kohoutu, se mohou během použití uvolnit a způsobit únik paliva.
V případě úniku, benzín se může vznítit v důsledku jiskry nebo plamene.
Únik paliva způsobený tímto problémem, lze identifikovat pomocí zjištění silného zápachu paliva před, během a po použití elektrocentrály, nebo lze zjistit palivo pod elektrocentrálou.
V tomto okamžiku nejsou hlášená žádná poranění nebo poškození majetku ve vztahu s tímto problémem.

Jste vlastníkem této elektrocentrály?
Důrazně Vám doporučujeme přerušit používání Vaší elektrocentrály, dokud nebude tato potenciální závada odstraněna.
Bez prodlení, prosím kontaktujte Vašeho servisního dealera Honda a domluvte si s ním schůzku. Dealer zajistí bezplatnou opravu Vaší elektrocentrály, a provede výměnu palivového kohoutu. 
Kontaktní údaje na autorizované dealery Honda naleznete na https://www.hondastroje.cz/prodejni-sit-a-servis

Pokud máte jakékoliv dotazy nebo máte problém s kontaktováním Vašeho autorizovaného servisního dealera Honda, prosím kontaktujte technickou podpora Honda na telefonu +420 283 870 851 (v pracovní dny od 8:00 do 16:30).

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda