Registrace stroje
Košík je prázdný
Aktuality

Nové traktory Honda pro rok 2020 – široký výběr pro náročné

Traktory Honda patří ke stálicím v nabídce zahradní techniky Honda. Svými výkony, spolehlivostí a především díky dvouválcovým motorům Honda patří na špičku v dané kategorii zahradních žacích traktorů. Rok 2020 bude z hlediska zahradní techniky Honda plný novinek a překvapení a nejinak tomu bude i traktorů.

Honda pracuje na inovaci traktorů tak, aby byly ještě silnější, výkonnější, efektivnější a přinášely majitelům ještě více pohodlí při práci radosti z výsledku.
Pojďme jedno po druhém. V roce 2020 budou všechny traktory, jako jediné na trhu,  samozřejmě poháněny dvouválcovými motory Honda.  Nový motor GXV690 je naladěn na výkon 25 koní a nahradí stávající motor Honda GXV660 s 22 koňmi. Tím je nový model traktoru Honda 2625, s kroutícím momentem bezmála 43 N.m, nejsilnějším na trhu v dané třídě.
Motory jsou úspornější a s rezervou plní emisní normy EURO5 platné od letošního roku.
Kluci z Hondy intenzivně zapracovali také na vylepšeném designu a uživatelském komfortu. Nová, komfortní sedačka se zvýšeným opěradlem a loketními opěrkami přispívá nejen pohodlnému posedu, ale i bezpečnosti při práci. Zcela nový volant s příjemně polstrovaným věncem v imitaci kůže se pohodlně drží a ve spojení s volantovou koulí zaručuje bezpečné a rychlé řízení. Zcela nová, přehledná a barevným displejem vybavená přístrojová deska nikoho nenechá na pochybách, že se jedná o luxusní stroj. Na ovládacím panelu přibyla praktická schránka na mobilní telefon s USB zásuvkou pro dobíjení telefonu.
I samotný podvozek doznal značných změn a úprav. Mezi nejviditelnější patří nové osvětlení v podobě denního svícení pomocí LED proužků. Automatické zapínání LED světel v přítmí potom zůstává nezměněno.
Nově je ovládání jízdy traktoru opatřeno 5-ti stupňovým tempomatem, který znatelně přispěje k ulehčení práce při sekání velmi rozlehlých ploch.
Nicméně osvědčené „fičurky“ jako např. žací systém systém Optiflow s dmychadly, integrované mulčování, elektromechanické vyklápění sběrného koše nebo hydrostatický pojezd a další samozřejmě zůstávají.
Budou k dispozici verze se záběrem 102 cm a 122 cm ve třech stupních výbavy.

Nové traktory Honda budou po všech stránkách ještě lepší a uvidíte je u všech autorizovaných dealerů na podzim letošního roku.
Engineering+For+Life_HONDA+RED

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda