Registrace stroje
Košík je prázdný
Aktuality

Nová Honda IZY pro rok 2020 – nový a silnější motor, nízká spotřeba a hlučnost

Uplynulo již téměř 20 let od doby, kdy byla na trhu představena první generace veleúspěšné motorové sekačky Honda HRG pod obchodním označením IZY. Postupem času se celá řada rozrůstala z prapůvodních 2 verzí až po dnešních 9 verzí.
Rok 2020 bude z hlediska zahradní techniky Honda plný novinek a překvapení.
...že by magická dvacítka?...

Nechme rozjímání a pojďme spolu mírně pootevřít dveře honďácké kuchyně a pohlédnout na to, co nového se pro Vás připravuje.
...a jako, že připravuje. Honda pracuje na update své modelové řady sekaček HRG, aby byla ještě silnější, efektivnější a přinášela majitelům ještě více radosti. V roce 2020 budou všechny IZYny poháněny zcela novým motorem Honda GCVx, který je lehčí, silnější, úspornější a s rezervou plní emisní normy EURO5 platné od letošního roku. Pracuje se také na vylepšeném novém designu, ale osvědčené „fičurky“ jako např. dva sekací nože, integrované mulčování nebo proměnný pojezd samozřejmě zůstávají. Sekačky Honda IZY patří do střední kategorie sekaček, která je na trhu jednoznačně nejpopulárnější a konstruktéři této kategorii sekaček věnují mimořádnou pozornost. Nový motor je zcela přepracován s cílem navýšení výkonu a průběhu kroutícího momentu, snížení hmotnosti, snížení spotřeby a hlučnosti a v neposlední řadě usnadnění ovládání motoru a servisu. Motor je opatřen větším nalévacím hrdle palivové nádrže , snadným přístupem k olejové měrce a svíčce zapalování a co je velmi důležité, je odolný vůči spalování benzínu s obsahem alkoholu až 10%. Pro uživatele to znamená jisté uklidnění, vhledem k tomu, že se dnešní benzín více či méně ředí různými aditivy, bio přísadami, lihem apod.
Podvozek s drobnými designovými úpravami zůstává v podstatě nezměněn, stejně tak jako vynikající sběr trávy, integrované mulčování, snadné a intuitivní ovládání a flexibilitu. Budou k dispozici verze se záběrem 41 cm, 46 cm a 53 cm s různými variantami pojezdu a i ve verzi s elektrickým startérem.

Nové sekačky Honda IZY budou po všech stránkách ještě lepší a uvidíte je u všech autorizovaných dealerů na podzim letošního roku.

Engineering+For+Life_HONDA+RED

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda