Registrace stroje
Košík je prázdný
Aktuality

Bláznivá, ale úžasná neděle a dvakrát bodující Honda v závodě F1

 Drama, zvraty, chyby, havárie, smyky, voda kam se podíváte, ale také dobře odvedená práce, týmová souhra, soustředěnost a strategicky úspěšný odhad situace. To vše vystihuje včerejší Velkou cenu Německa v závodech F1.

Max Verstappen, i přes počáteční problémy, ovládl Velkou cenu Německa a zajistil tak pro svůj tým Red Bull parádní druhé vítězství tohoto roku. Celkem jde o šťastné sedmé vítězství v závodech Formule 1 v jeho kariéře.

 Závod na německém okruhu Hockenheimring byl ovšem tentokrát opravdu mimořádný, protože společně s Maxem se na stupně vítězů dostal také Daniil Kvyat ze stáje Toro Rosso Honda. Ten obsadil třetí příčku a na stupně vítězů se podíval celkem potřetí ve své kariéře.

„Dva jezdci Hondy na společném stupni vítězů, to jsou absolutně fantastické výsledky. Kvůli měnícím se podmínkám mezi suchem a mokrem šlo o velmi obtížní závod. Obě posádky ale odvedly skvělou práci a výsledkem byla spanilá jízda obou řidičů a jejich vítězství. Honda oceňuje jejich úsilí. V tuto chvíli nemůžeme být šťastnější a víc hrdi.
Tento den krátce oslavíme, ale okamžitě se zaměříme na příští týden a Velkou cenu Maďarska.“
Řekl k nedělnímu triumfu Hondy Toyoharu Tanabe, technický ředitel Honda Racing F1.

 

Druhý skončil Sebastian Vettel ze stáje Ferrari, jenž startoval z posledního místa.
Na domácí závod nebude v dobrém vzpomínat tentokrát Mercedes, protože ani jeden z jeho jezdců po dlouhé době nebodoval. Hamilton skončil na deváté pozici.

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda