Registrace stroje
Košík je prázdný
Aktuality

Aktuální informace pro zákazníky a obchodní partnery

Aktuální informace pro zákazníky a obchodní partnery firmy BG Technik cs, a.s., výhradního distributora motorových strojů Honda v ČR:

·         Velkoobchod a zásobování dealerů zůstává ve standardním provozu, tzn. že objednávky na sortiment Honda-motorové stroje budou nadále standardně vyřizovány.

·         Maloobchod se zahradnickými potřebami, tj. i malou zahradní technikou je umožněn a prodejny mohou být v provozu v návaznosti na výjimky vyhlášené dne
          15.3.2020 vládou – viz. usnesení č.214, bod II.5 (https://apps.odok.cz/djv-agenda?date=2020-03-15). K uvedenému i aktuální odpověď č.105 na oficiálním webu
          Ministerstva průmyslu a obchodu:
          https://www.businessinfo.cz/clanky/odpovedi-na-nejcastejsi-dotazy-podnikatelu-ohledne-aktualnich-opatreni-proti-sireni-koronaviru/  

·         Bez omezení je v provozu také náš E-SHOP, kde můžete objednávat z bezpečí domova s dodáním na výdejní místa. Při placení upřednostňujte bezhotovostní platby.

·         Kontakty na jednotlivé prodejny pro případné zjištění aktuálních informací o jejich provozu naleznete v sekci Prodejní síť:
          https://www.hondastroje.cz/prodejni-sit-a-servis/

·         Předem děkujeme za dodržování hygienických a bezpečnostních opatření, odpovídajících aktuální situaci.

·         Děkujeme Vám za přízeň, přejeme všem pevné zdraví a věříme, že se zase vše brzy vrátí do normálního stavu.  

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda