Registrace stroje
Košík je prázdný
Aktuality

Aktuální informace pro zákazníky a obchodní partnery ze dne 21.10.2020

Aktuální informace pro zákazníky a obchodní partnery firmy BG Technik cs, a.s., výhradního ZASTOUPENÍ motorových strojů Honda v ČR vzhledem k usnesení vlády ČR ze dne 21.10.2020 o přijetí krizového opatření:

  • Velkoobchod a zásobování dealerů zůstává ve standardním provozu, tzn. že objednávky na sortiment Honda-motorové stroje budou nadále standardně vyřizovány.
  • Maloobchod např. se zahradnickými potřebami, tj. i malou zahradní technikou či provozoven servisu výrobků a zařízení pro domácnost je umožněn a prodejny a servisy mohou být v provozu v návaznosti na výjimky vyhlášené dne 21.10.2020 vládou – viz. usnesení č.1079, bod I.1 (https://www.vlada.cz/assets/media-centrum/aktualne/Omezeni-obchodu-a-sluzeb-1079.pdf). 

  • Žádáme zákazníky, aby při návštěvě maloobchodních prodejen striktně dodržovali předepsaná hygienická pravidla a bezpečnostní opatření.

  • Bez omezení je v provozu také náš E-SHOP, kde můžete objednávat z bezpečí domova s dodáním na výdejní místa. Při placení upřednostňujte bezhotovostní platby.

  • Pro jistotu doporučujeme před případnou návštěvou některé z prodejen, si telefonicky ověřit, zda je skutečně otevřena. Kontakty na jednotlivé prodejny pro případné zjištění aktuálních informací o jejich provozu naleznete v sekci Prodejní síť: https://www.hondastroje.cz/prodejni-sit-a-servis/

  • Předem děkujeme za dodržování hygienických a bezpečnostních opatření, odpovídajících aktuální situaci.

  • Děkujeme Vám za přízeň, přejeme všem pevné zdraví a věříme, že se zase vše brzy vrátí do normálního stavu.  
Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Power Equipment BG Technik Vari EGO
Selvo Altendorf OAV Vitap
Honda Auta Honda Moto Global Honda