Košík je prázdný

Semiprofi řada GSV

Konstrukce těchto poloprofesionálních motorů Honda (modelová řada GSV) vychází z osvědčené konstrukce hobby motorů řady GCV.

něco mezi hobby a profi

Důvodem vývoje této řady byly požadavky z trhu na zvýšení životnosti hobby motorů pro použití ve vybraných strojích s možností nasazení intenzivnějšího než-li pouze pro domácí využití. Hlavní úpravy motorů Honda GSV spočívají v bloku motoru s vložkou válce a tomu odpovídajícímu pístu, dvojitý vzduchový filtr s větší účinností atd.
Použité materiály odpovídají poloprofesionálnímu či hobby nasazení ve strojích jako jsou např. plovoucí čerpadla, malá komunální a zemědělská technika apod.

Honda Power Equipment

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Honda Auta Honda Moto Global Honda BG Technik Vari Selvo