Přejít na: navigaci obsah

Servis Honda Power Equipment v Praze

 

Servisní služby Honda Power Equipment             

Základním benefitem naší firmy je snaha o poskytování maximálně profesionálních služeb. K tomu samozřejmě patří na prvním místě poskytování servisu k prodávaným výrobkům. U každého z našich prodejních partnerů se proto můžete v případě potřeby obrátit na servis, který váš stroj opraví, a to jak v rámci záruky, tak samozřejmě i po skončení záruční lhůty. Rovněž u našich prodejců naleznete k přímému nákupu celou řadu náhradních dílů, které vám umožní pravidelnou údržbu strojů.

 

Záruční doba na originální kompletní výrobky Honda:

Na všechny originální kompletní výrobky Honda je stanovena 5-tiletá záruční doba. Ta je podmíněna pravidelnými každoročními servisními prohlídkami v autorizovaném servise Honda motorové stroje.

Tato prodloužená záruční doba se nevztahuje na následující produkty: samostatné stabilní motory a nafukovací čluny, na které je záruční doba "pouze" 2 letá.

Přesné znění aktuálních záručních podmínek na produkty Honda Power Equipment naleznete v Záruční podmínky Honda 2013 - 2014 .

Otevírací doba servisního střediska BG Technik

letní čas: Po - Pá 8,00 - 18,00; SO 8,00 - 12,00

zimní čas: Po - Pá 8,00 - 16,00

Najdete nás v Praze 5 - Velká Chuchle. Podrobné informace jsou na stránce Kontakty.

Chcete-li nám zaslat technický dotaz, který vám může pomoci při správném nastavení stroje, případně při odstranění drobné závady, využijte formulář v sekci kontakty.

Sociální sítě

Sledujte nás na sociálních sítích a neunikne Vám žádná z našich novinek a akcí.

YouTube Facebook Twitter Google Plus

Napište nám

Chcete se na něco zeptat nebo se s námi podělit o své zkušenosti.

Napsat vzkaz